Sledite nam:

   >   Pojdi nazaj domov    >   BLOG    >   Novice

Irina Alexeeva je zmagovalec na 2016 Elite Telovadnici Massilia!

13 Nov 2016 at 18:57
+1
Pin je

Velika telovadci udeležil 2016 Elite telovadnici Massilia v Marseille, Francija. Vsi so si po svojih najboljših za zmago, toda Irina Alexeeva izkazalo, da je najsrečnejši tisti.

Irina Alexeeva je Moskva, native, čeprav ona je usposobljeno v WOGA v Teksasu za več let. Je bilo težko zmagal vsi-okrog z 57.099. Francoski telovadcev, Alison Lepin Avoine Beaumont in v dokumente črv vnese Poitreau Pôle Dijon, ob dosegel 53.166 in 52.916, so pustili za sabo.

Kanada ' s Laurie Denommée (West Island Montreal Gimnastika) je top score na trezorju (14.150), sledi kolegi Quebec telovadka Victoria Jurca (telovadba-Fly) z 14.100.

Francija odprta 3 ekipnem tekmovanju osvojil Québec 2 in Francija odprta 1.

Je konkurenca še soboto z mednarodno elitne divizije. Ruski Olimpijci Daria Spiridonova in Seda Tutkhalyan naslov na področju, ki vključuje tudi ekipe iz Velike Britanije in Avstralije.

ODPRTA SKUPINA VT UB BB FX SKUPAJ
1. Francija odpreti 3 41.200 41.267 38.167 37.433 158.067
2. Québec 2 42.100 36.433 38.333 38.400 155.267
3. Francija odpreti 1 40,950 37.267 38.433 37.900 154.550
4. Francija plan 2 40.350 36.333 38.100 39.367 154.150
5. GymnastiekFederatie zvezi 39.950 37.100 36.900 36.600 150.550
6. Zahodni avstralski inštitut za šport 39.350 36.600 34.533 37.667 148.150
7. Québec 1 38.700 34.267 36.933 37.433 147.333
8. Saint-Étienne 38.950 38.100 34.433 35.600 147.083
9. Dinamo Gimnastika 40.550 32.267 36.400 37.433 146.650
10. TJ Bohemians Praha / Montauban 38.450 33.600 35.267 38.167 145.483
11. Mešani 1   39.450 33.100 36.200 36.300 145.050
12. Gymnix 39.800 31.633 34.367 38.767 144.567
13. Avstralija odprto 39.100 32.933 33.333 36.833 142.200
14. Mešani 3   37.550 33.833 34.067 35.533 140,983
15. Zveza v francofonije de Gymnastique 39.800 31.367 32.067 35.867 139.100
16. Haguenau 38.250 32.900 30.100 36.433 137.683
17. Telovadnici Flip Beaucaire Tarascon 38.950 27.467 35.433 34.867 136.717
18. SSIU Toulon 37.950 27.500 34.767 35.733 135,950
19. Waverley/W.A.I.S, Avstralija 36.950 31.067 34.600 33.133 135.750
20. Futures Gimnastika 38.500 29.133 33.167 33.800 134.600
21. Elita Gimnastika Mehika 39.350 25.767 31.467 34.523 131.107
22. Étoile Gymnique de Colomiers 38.450 27.533 32.333 32.633 130,950
23. Saint Loise Gymnastique 39.200 26.200 30.800 33.967 130.167
24. Dunkerque telovadba 37.350 27.800 29.267 33.700 128.117
25. Waverley Gimnastika 24.900 36.467 22.100 22.733 106.200
26. Mešani 2   25.250 20.033 20.133 21.500 86.917
 

 

PLAN VSI-OKROG VT UB BB FX SKUPAJ
1. Irina Alexeeva Mešani 1 5.0 14.000 6.2 14.833 6.3 14.333 5,9 13.933 57.099
2. Alison Lepin Francija odpreti 3 5.0 13.800 6.6 14.833 5.4 12.233 5.2 12.300 53.166
3. V dokumente črv vnese Poitreau Francija odpreti 3 5.0 13.850 4.9 12.800 5.7 13.833 4.8 12.433 52.916
4. Damir laponskih Francija odpreti 1 5.0 13.600 3.9 11.633 5.7 13.933 5.0 13.500 52.666
5. Victoria Jurca Québec 2 5.2 14.100 5.2 12.067 5.7 12.767 5.6 13.033 51,967
6. Laurie Denommée Québec 3 5.0 14.150 4.4 12.133 6.1 12.633 5.1 12.967 51,883
7. Célia Serber Francija plan 2 5.0 13.500 5.1 12.533 5.2 13,000 5.2 12.533 51.566
8. Manon Muller GymnastiekFederatie zvezi 4.4 13.100 4.7 12.700 5.0 13,000 5.0 12.333 51.133
9. Sophie Marois Québec 4 5.0 13.500 4.5 12.233 4.9 12.933 5.2 12.400 51.066
10. Assia Khnifass Francija odpreti 3 5.0 13.550 5.4 12.700 5.8 12.033 5.0 12.567 50.850
11. Charpyju Grâce Saint-Étienne 4.0 12.850 5.3 12.933 5.2 12.533 4.8 12.533 50.849
12. Mojca Mouffok Francija odpreti 3 4.0 12.600 5.3 13.633 5.4 12.100 4.8 12.433 50.766
13. Léanne meščanske Francija odpreti 1 5.0 13.650 5.3 12.133 5.0 12.900 4.6 11.733 50.416
14. Inès Ben Rhouma Francija plan 2 5.0 13.550 4.6 10.767 5.2 12.133 5.2 13.733 50.183
15. Clara Gandrey Francija plan 2 5.0 13.300 4.9 11.233 5.7 12.933 4.7 12.700 50.166
16. Alix Scandella Francija odpreti 1 4.6 13.700 5.0 13.033 4.8 11.300 5.1 12.067 50.100
17. Brooklyn Mavri Dinamo Gimnastika 5.0 13.550 4.8 11.600 5.2 11.533 4.9 13.200 49.883
18. Megan Phillips Gymnix 4.6 13.400 4.7 11,933 5.0 11.133 5.0 13.400 49.866
19. Darcy Norman Zahodni avstralski inštitut za S 5.0 13.050 5.3 13.033 4.5 11.033 5.3 12.733 49.849
20. Laurie Lou Vézina Québec 1 4.0 12.200 5.2 12.933 5.3 12.867 4.9 11,800 49.800
21. Tzuf Feldon Mešani 3 4.0 12.600 4.7 12,500 5.4 13.267 4.4 11.133 49.500
22. Léa Marques Francija odpreti 1 5.0 13.400 4.9 12.100 4.8 11.600 4.7 12.333 49.433
23. Yasmin Collier Zahodni avstralski inštitut za S 5.0 13.700 2.5 10.867 5.1 12.100 5.2 12.600 49.267
24. Zlatko Friess iz nemške Francija plan 2 4.4 11.550 5.2 12.567 5.7 12.167 4.6 12.933 49.217
25. Vendula Měrková TJ Bohemians Praha / Montauban 4.2 12.800 4.9 12.333 5.3 11.300 4.5 12.767 49.200
26. Jessica Dowling Dinamo Gimnastika 5.0 13.750 5.5 10.033 5.3 12.967 5.0 12.300 49.050
27. Adela Měrková TJ Bohemians Praha / Montauban 4.4 13.050 4.9 9.933 5.2 13.167 4.4 12.367 48.517
28. Rinke Santy GymnastiekFederatie zvezi 5.0 13.600 5.0 12.367 4.7 9.833 4.9 12.533 48.333
29. Myrelle Morin Gymnix 4.0 12.850 3.1 10.800 4.8 12.000 4.4 12.533 48.183
30. Caitlyn Montgomery Waverley Gimnastika 4.4 12.250 4.6 11.367 5.6 11,800 5.0 12.600 48.017
31. Marjory Bastien Québec 5 5.0 13.850 5.2 10.033 4.9 11.733 5.0 12.333 47.949
32. Julie Vandamme GymnastiekFederatie zvezi 4.4 13.250 4.1 12.033 4.9 10.833 4.7 11.733 47.849
33. Anna Garde SSIU Toulon 4.0 12.650 4.0 10.200 4.8 12.733 4.6 12.233 47.816
34. Audrey Foucault Québec 2 4.0 12.650 2.0 10.033 5.1 13,000 4.2 12.133 47.816
35. Kristýna Brabcová TJ Bohemians Praha / Montauban 4.0 12.600 4.8 11.333 5.0 10.800 4.9 13.033 47.766
36. Ercole Cassidy Avstralija odprto 5.0 13.800 3.6 10,933 4.7 10,900 4.6 12.100 47.733
37. V dokumente črv vnese Paries Mešani 1 4.2 12.850 3.4 11.267 4.9 10,900 4.6 12.533 47.550
38. Violetta Sanchez Alonso Telovadnici Flip Beaucaire Tarascon 5.0 13.600 4.5 10.333 4.7 12.067 4.5 11.533 47.533
39. Anaïs Gerbron Saint-Étienne 4.2 12.800 3.5 11.067 5.0 11,933 4.7 11.567 47.367
40. Aya Meggs Zahodni avstralski inštitut za S 4.2 11,800 3.8 11.733 3.2 11.400 5.0 12.333 47.266
41. Annie-Pierre Thériault Québec 3 5.0 12.950 3.5 10.433 4.6 11.067 5.0 12.700 47.150
42. Sophie princ Waverley / W.A.I.S Avstralija 4.4 13,000 3.5 10,933 4.0 11.667 4.1 11.433 47.033
43. Ofir Kremer Mešani 3 4.6 13.400 3.1 10.200 4.8 11.367 4.6 11,967 46.934
44. Romi Brown Avstralija odprto 3.8 12.550 3.6 11.467 4.1 11,833 4.5 10,933 46.783
45. Upam, da Moxam Futures Gimnastika 4.2 12.950 3.2 9.267 4.7 13.100 4.5 11.333 46.650
46. Mathilde Bithorel Haguenau 4.0 12.600 4.1 11.300 4.8 10.400 4.9 12.267 46.567
47. Luna Cassart Zveza v francofonije de Gymnastique 4.4 13.100 2.8 10.200 4.8 10,967 4.6 12.100 46.367
48. Jade Vella-Wright Avstralija odprto 4.0 12.750 5.6 10.533 5.2 10.600 5.1 12.433 46.316
49. Mia Saint-Pierre Québec 4 4.4 13.100 3.5 10,900 4.9 9.700 5.0 12.600 46.300
50. Niamh Collins Waverley / W.A.I.S Avstralija 4.2 12.700 2.6 10.667 4.4 11,800 3.2 11.100 46.267
51. Sidney Stephens Zahodni avstralski inštitut za S 4.0 12.600 3.7 11,833 4.0 9.233 4.8 12.300 45,966
52. Eva Breney Haguenau 4.0 12.400 4.9 12.000 4.4 10.133 4.4 11.300 45.833
53. Alba Petisco Telovadnici Flip Beaucaire Tarascon 4.0 12.850 3.4 8.367 4.4 12.467 4.4 12.133 45.817
54. Tom Lorange Gymnix 4.4 13.200 2.7 8.900 4.6 10.433 4.6 12.833 45.366
55. Romane Fontaine Dunkerque telovadba 4.4 12.850 3.4 10.367 4.1 11.067 4.3 11.067 45.351
56. Rachel Laval Waverley Gimnastika 4.0 12.650 5.4 12.200 4.9 10.300 4.6 10.133 45.283
57. Margo van Linden Zveza v francofonije de Gymnastique 4.0 12.450 4.7 11.667 3.4 9.833 3.3 11.133 45.083
58. Anton Mey-Line Étoile Gymnique de Colomiers 3.8 12.250 1.2 9.733 4.3 12.200 4.0 10.533 44.716
59. Vanessa Bryk Futures Gimnastika 4.2 12.850 3.5 10.300 4.5 10.500 4.7 10.833 44.483
60. Tess Cuntz Haguenau 5.0 13.250 4.6 9.400 5.0 9.567 4.9 12.067 44.284
61. Bárbara Doddoli Lankenau Elita Gimnastika Mehika 4.2 12.700 2.2 8.533 4.8 11.133 4.6 11,800 44.166
62. Fien Vandeberg Mešani 2 4.0 12.200 4.3 11.033 3.8 10.800 3.4 10.133 44.166
63. Tom nadstropje Zveza v francofonije de Gymnastique 4.6 13.400 3.2 9.500 4.5 9.533 4.3 11.667 44.100
64. Loecia Porte Saint Loise Gymnastique 5.0 13.300 4.2 9.667 4.6 10.400 4.9 10.700 44.067
65. Alizée Aicardi SSIU Toulon 4.4 12.900 3.6 7.233 5.2 12.000 5.2 11,933 44.066
66. Margaux Daveloose GymnastiekFederatie zvezi 4.0 12,500 3.4 6.767 4.9 13.067 4.9 11.700 44.034
67. Avery Rosales Mešani 3 4.0 11.100 3.1 11.133 5.2 9.433 5.1 12.233 43.899
68. Sophia Kola Zveza v francofonije de Gymnastique 4.4 13.300 2.3 7.067 4.9 11.267 4.4 12.100 43.734
69. Madison Hugues Dinamo Gimnastika 4.6 13.250 4.8 10.333 3.9 9.567 4.8 10.567 43.717
70. Clémence Behier Étoile Gymnique de Colomiers 4.6 13.450 1,8 9.433 4.4 9.633 4.4 11.100 43.616
71. Alba Ascencio Telovadnici Flip Beaucaire Tarascon 4.0 12,500 3.5 8.767 4.9 10,900 4.5 11.200 43.367
72. Axelle volk Haguenau 4.0 12.350 2.4 9.600 4.6 9.267 5.0 12.100 43.317
73. Agathe Deshayes Saint Loise Gymnastique 4.2 12.700 2.4 9.200 4.3 10.267 4.2 10,967 43.134
74. Ana Paula Chávez Lozano Mešani 2 4.4 13.050 3.8 9.000 4.5 9.333 4.5 11.367 42.750
75. Carly Au Futures Gimnastika 4.2 12,500 3.2 9.567 4.1 9.567 4.4 11.100 42.734
76. Stanko Bayes Avstralija odprto 4.4 11,800 4.1 8.633 4.4 9.967 4.6 12.300 42.700
77. Gabriella Lazo mestu Villareal Elita Gimnastika Mehika 4.0 12.650 3.8 10.433 4.6 9.400 3.9 10.033 42.516
78. Lily Gresele Waverley / W.A.I.S Avstralija 2.4 11.250 3.5 9.467 2.7 11.133 3.1 10.600 42.450
79. Adélaide Challes Saint Loise Gymnastique 4.4 13.200 3.2 7.333 4.7 10.133 4.5 11.767 42.433
80. Paulina Guerra Valdez Elita Gimnastika Mehika 5.0 13.500 4.0 6.800 5.0 10.500 4.9 11.623 42.423
81. Charlyne Denis Dunkerque telovadba 4.2 11,850 1.6 8.600 3.5 10.200 3.7 11.667 42.317
82. Damir Truchard SSIU Toulon 4.0 12.400 3.1 10.067 4.3 8.033 5.0 11.567 42.067
83. Škrjanec Ellis Futures Gimnastika 4.2 12.700 2.0 8.867 3.5 8.833 4.2 11.367 41.767
84. Clara Beugnon Saint-Étienne 4.4 13.300 2.2 7.033 5.1 9.867 3.9 11.500 41.700
85. Maëlle Buret Étoile Gymnique de Colomiers 4.2 12.750 1.7 8.367 3.9 9.967 3.6 10.467 41.551
86. Alice Lesaffre Dunkerque telovadba 4.0 12.200 2.6 8.833 4.5 8.000 4.6 10.633 39.666
87. Emma Lenoir Dunkerque telovadba 4.2 12.300 3.5 8.467 3.5 7.767 4.4 10,967 39.501
88. Eugenia Barbosa Cantú Elita Gimnastika Mehika 4.4 13.150 2.7 4.600 5.0 9.833 4.6 11.100 38.683
89. Emeline Vançon Mešani 1 4.0 12.600 1.2 7.000 3.0 7.700 3.6 9.833 37.133
90. Marta Gilcedo Telovadnici Flip Beaucaire Tarascon 4.0 11.250 1,9 6.200 3.3 8.633 3.2 9.467 35.550
91. Emma Spence Dinamo Gimnastika     5.5 10.333 5.1 11,900 5.1 11,933 34.166
92. Clémentine Toulorge Saint Loise Gymnastique 2.4 10.150 0,9 4.067 4.3 8.167 4.4 11.233 33.617
93. Juliette Chapman Mešani 3 4.0 11.550 3.3 9.500     5.1 11.333 32.383
94. Louna Dozon SSIU Toulon 4.0 12.250     4.5 10.033 3.8 10.067 32.350
95. Alexandra objektiv Étoile Gymnique de Colomiers     2.5 8.000 3.4 10.167 3.2 11.000 29.167
96. Xuân Patenaude Gymnix 4.4 13.200     4.6 11.233     24.433
97. Juliette Bossu Saint-Étienne     6.2 14.100 4.6 9.967     24.067
98. Kate McDonald Waverley Gimnastika     4.8 12.900         12.900
99. Maëlle Delourmel Mešani 1         3.8 10,967     10,967

 

Vir

+1
Delež
Delež
Pin je
Our goods
Konkurenca Leotards, Avatar, pic 1 Konkurenca Leotards, Avatar, pic 2

265

Avatar

ritmično gimnastiko leotard

ritmično gimnastiko leotard
Konkurenca Leotards, Jaklin, pic 1 Konkurenca Leotards, Jaklin, pic 2

287

Jaklin

ritmično gimnastiko leotard

ritmično gimnastiko leotard
Konkurenca Leotards, Bagira, pic 1 Konkurenca Leotards, Bagira, pic 2

243

Bagira

ritmično gimnastiko leotard

ritmično gimnastiko leotard
Preberite več

20 Oct 2014 at 07:00

09 Mar 2017 at 21:58

06 Apr 2017 at 21:18

Sledite nam:

Quality of Our RG Leotards
Quality of Our RG Leotards
Vbodi kakovosti

Vsi šivi se izvaja na industrijskih strojev. Triple kakovosti nadzor

Telo meritve za odlično prilegajo, so enostavno narediti z uporabo naš video vodič